Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si te bejm Moderatorin Me Acese te S.Moderatorit?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fiddanni
Super moderator
Super moderator
avatar

Postimet : 168
Vendodhja : NgaTT .Tej'`e`'
Puna / Hobi : Menaxher

MesazhTitulli: Si te bejm Moderatorin Me Acese te S.Moderatorit?   Sat Apr 04, 2009 4:56 am

Si te bejm Moderatorin Me Acese te S.Moderatorit?

Nese deshironi qe nje Moderator te ket acceset e s.moderatorit?
At`her shkojm
Admincp<Grupet E Përdoruesave<Usergroup Manager<Moderators<Edit Usergrup<Shko<Kerko Leja E Administratorit<Mund Të Moderojë Të Gjitha Forumet (është Super Moderator)<Po <Rinivo
Perfundon
Nese deshironi te beni moderatorin me accest e administarotir
tek Leja E Administratorit<Ai Që Mund Të Futet Në Panelin e Kontrollit (është Administratori)<Po
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te bejm Moderatorin Me Acese te S.Moderatorit?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ekzorcizmi
» Joga

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: vBulletin-
Kërce tek: