Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si ta shikojm Kush mundet te menaxhoj Forum (Kush Ka Full Acces )?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fiddanni
Super moderator
Super moderator
avatar

Postimet : 168
Vendodhja : NgaTT .Tej'`e`'
Puna / Hobi : Menaxher

MesazhTitulli: Si ta shikojm Kush mundet te menaxhoj Forum (Kush Ka Full Acces )?   Sat Apr 04, 2009 4:55 am

Si ta shikojm Kush mundet te menaxhoj Forum (Kush Ka Full Acces )?

Nese jeni webmaster dhe deshironi qe ta dini se kush e menaxhon forumin tuaj perveq teje at`her shkoni kshtu

admincp<Grupet E Përdoruesave<Leja E Administratorit<Pastaj Aty Dalin antart te cilen e menxhojn kete forum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si ta shikojm Kush mundet te menaxhoj Forum (Kush Ka Full Acces )?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Spiunet Tane! Kush Jane?
» Kush e vrau 2 PAC-un.??
» Qyteti legjendar që nuk dihet nga kush është krijuar
» Burdushi e din se kush e ka rrëmbyer avionin e Malaysia Airlines
» Bioenergjia

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: vBulletin-
Kërce tek: