Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si Ti Dergojm Te gjithve antarve ne forum nga nje leter ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fiddanni
Super moderator
Super moderator
avatar

Postimet : 168
Vendodhja : NgaTT .Tej'`e`'
Puna / Hobi : Menaxher

MesazhTitulli: Si Ti Dergojm Te gjithve antarve ne forum nga nje leter ?   Sat Apr 04, 2009 4:53 am

Si Ti Dergojm Te gjithve antarve ne forum nga nje leter ?

Nese doni ti dergoni leter te gjith antarve qe jan te regjistruar per nej heri ateher lexo qysh duhet !

Shkoim Pra:

AdminCp / Anëtarët / Send Email to Users /

Test Email Only? : PO

Email to send at once: Sa imella don me i qu letra

Nga: emaili i juaj

Subjekti: Subjekti qe doni ti del

Message: Mesazhi pra ketu i letres


Edhe Shkon ne Fund Dergo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si Ti Dergojm Te gjithve antarve ne forum nga nje leter ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bioenergjia
» Shqisa e gjashtë - përjetimi i dukurive anormale dhe paranormale
» Profecitë e Pazbuluara të së Ardhmës!
» Komunikimi me Kafshë
» Pastrimi i shtëpisë që paqja të mbretëron brenda saj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: vBulletin-
Kërce tek: