Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Qe linku per mi mar muzikat prej Youtubes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
emperoR
Super moderator
Super moderator
avatar

Postimet : 11
Vendodhja : Kamenicë, Kosovë
Puna / Hobi : Designer

MesazhTitulli: Qe linku per mi mar muzikat prej Youtubes   Wed May 26, 2010 9:14 am

http://www.video2mp3.net/sq/ --------> e mer linkun nga youtube dhe e ben past,,, ku shkruan linku i videos tanaj e trus konverto,,edhe prit deri te konvertohet edhe ja ben shkarko mp3 ose prit pak edhe hapet vet.
Por nëse keni Mozilla Firefox shqip, shkoni Mjete>Shtesa>Merrni Shtesa dhe pastaj e shkruni Youtube to mp3 edhe ju del direkt tek kanga qe doni me mar,,,,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Qe linku per mi mar muzikat prej Youtubes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: