Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 ~H~e~Ll~O~

Shko poshtë 
AutoriMesazh
aLkeeTa

avatar

Postimet : 1
Vendodhja : In My WorlD...
Puna / Hobi : My dream is to fly...

MesazhTitulli: ~H~e~Ll~O~   Tue May 11, 2010 9:18 am

Hiii Jom ALkeetaa Nga Priishtiaa Shpresoj te kalojm Mire..!:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Re: ~H~e~Ll~O~   Tue Jun 01, 2010 1:03 am

Mirseerdhe alketta ne forum dhe po ashtu edhe ne mendojm se ke me kalu diqka PHENOMENAL... Me respekt staff.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
~H~e~Ll~O~
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Qendra e Forumit :: Prezantohu ne Forum-
Kërce tek: