Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si ta transforojm gjuhen angleze ne shqipe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fiddanni
Super moderator
Super moderator
avatar

Postimet : 168
Vendodhja : NgaTT .Tej'`e`'
Puna / Hobi : Menaxher

MesazhTitulli: Si ta transforojm gjuhen angleze ne shqipe   Sat Apr 04, 2009 2:30 am

Si ta transforojm gjuhen angleze ne shqipe

Admincp / language & phrasses / language manager / hym te english us / ja ndrrojm krejt e kthejm n'shqip nese edim english / save edhe u kry
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si ta transforojm gjuhen angleze ne shqipe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sekretet e Shenjta
» Të përbetuarit, Mallkimet, Urimet në shqip
» Mitologjia në Lahutën e Malcisë
» Pikturat e mallkuara
» Origjina pellazge e gjuhës ilire - shqipe

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: vBulletin-
Kërce tek: