Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si me ba te refer me dal vet PSH useri " Priaam "

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fiddanni
Super moderator
Super moderator
avatar

Postimet : 168
Vendodhja : NgaTT .Tej'`e`'
Puna / Hobi : Menaxher

MesazhTitulli: Si me ba te refer me dal vet PSH useri " Priaam "   Sat Apr 04, 2009 2:29 am

Si me ba te refer me dal vet PSH useri ;

Te duhet nje produkt

Ja ku e ke :

Cito :
http://www.sendspace.com/file/bfsa9h

E uplodon n'admincp edhe kryhet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si me ba te refer me dal vet PSH useri " Priaam "
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dhimbjet e "shpirtit" sa lendimet fizike
» Cfare nenkupton "Shitja e Shpirtit"?
» Etimologjia e fjalës "Djalli"
» "Edhe Vdekja qan"
» Origjina misterioze e " Disqeve Bi " dhe e " Gurëve Dopra "

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: vBulletin-
Kërce tek: