Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 BBTech

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: BBTech   Fri Dec 18, 2009 9:26 am

<table width="100%" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0"><tr><td width="113" background="images/misc/down1.gif" height="39">
</td>
<td background="images/misc/down2.gif"> </td>
<td width="48" background="images/misc/down3.gif" height="39"> </td>
</tr>
</table>
<table style="border: 1px solid rgb(0, 127, 216); border-collapse: collapse;" width="100%" bgcolor="#ffffff" border="1" cellpadding="0" cellspacing="0"> <tr> <td style="font-family: Arial; font-size: 12px; color: rgb(112, 112, 112); text-align: center;">
http://themebot.com/free-website-templates/phpbb-styles/493-bbtech</td>
</tr>
</table>
<table width="100%" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0"> <tr> <td width="11" background="images/misc/down4.gif" height="11"> </td>
<td bgcolor="#c0ddff" height="11"> </td>
<td width="11" background="images/misc/down5.gif" height="11"> </td>
</tr>
</table>__________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
BBTech
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: phpBB-
Kërce tek: