Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Vendos Orën Tek Navbar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Vendos Orën Tek Navbar   Fri Dec 18, 2009 9:21 am

Vendos Orën Tek Navbar

ra Shkojm:
Admin CP -> Styles & Templates -> Menaxheri i Stilit ->
"zgjedh Stylen" -> Redakto Templatet -> Navigation / Breadcrumb
Templates «: -> navbar.>

Tash kTu e kerkoni ket:

Kodi:

[cellspacing]" border="0" width="100%" align="center">
<tr>
<td class="alt1" width="100%">
<if condition="is_array($navbits)">
<table cellpadding="0" cellspacing="0" border="0">
<tr valign="bottom">

Pastaj ket kod e zevendesoni me ket:

Kodi:

[cellspacing]" border="0" width="100%" align="center">
<tr>
<td class="alt1" width="100%"><span style="float:$stylevar[right]">
<SCRIPT LANGUAGE="JavaScript">var clocksize=40;</SCRIPT>
<SCRIPT SRC="clock.js"></SCRIPT>
</span>

<if condition="is_array($navbits)">
<table cellpadding="0" cellspacing="0" border="0">
<tr valign="bottom">

Kurse dosjet qe jan ne RAR ne folderin upload i ngarkoni ne në FTP ne folderin kryesor apo root>.
ShkarkO:
Download
___________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Vendos Orën Tek Navbar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: vBulletin-
Kërce tek: