Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Shell

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Shell   Wed Dec 16, 2009 6:29 am

Shell është një qëllim të keq. Php script.
Çfarë keni për të bërë është, të gjejnë një vend në ndonjë website ku
ju mund te ngarkoni ndonjë fotografi si avatars, recepie, truket tuaj,
tuaja feedbacks. Dhe ju provoni ta ngarkoni fotografi tuaj shell nga
atje. Dhe nëse i ngarkuar së saj pastaj Whoa! Keni hapur nga URL bar
dhe u mund ta shohin të gjithë \"FTP\" llogari e që webhosting. Ju mund
të riemërtoni / edit / upload / download duan asgjë u përfshirë indeksi
faqe.
Kjo është gjithashtu e njohur si fshij.
__________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Shell
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: HaCkinG-
Kërce tek: