Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 si ta krijojm nje virus thjesht

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: si ta krijojm nje virus thjesht   Wed Dec 16, 2009 6:25 am

Hapim Notepad dhe shkruajmë këtë:

shutdown -s -t 240 -c "Këtu komenti juaj"

Zgjedhni tek File Type : All file type dhe ruani Emri.bat pra me prapashtesën bat

Pas aktivizimit të ktij virusi kompjuteri do të fiket brenda 4 minutash apo 240 sekonda.

Nëse e aktivizoni ne PC tuaj atëherë shkoni ne Start > Run dhe
shkruani shutdown -a ose nëse nuk funksionon kështu shkoni Start >
Run > Cmd dhe jepni commanden shutdown -a
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
si ta krijojm nje virus thjesht
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: HaCkinG-
Kërce tek: