Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Me Ndrru IP-n Nese ke IP Dinamike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Me Ndrru IP-n Nese ke IP Dinamike   Wed Dec 16, 2009 6:20 am

Shkojmm . Hapim Notepad dhe e qesim kete code :

echo ipconfig/flushdns
ipconfig/flushdns
echo ip config/release
ipconfig/release
echo ipconfig/renew
ipconfig/renew
exit


edhe shkojm Save As.. emri.BAT

edhe e egzekutoni filen edhe ju ndrrohetKjo munded me ju ndimu shum atyre qe e kan rrjetin me IPKO.NET-in
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Me Ndrru IP-n Nese ke IP Dinamike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si ta kuptoj nese me kane bere magji?
» Si ta dime nese jemi prekur nga Syri i Keq
» Pyetje dhe Përgjigje rreth Budizmit
» Ngjarje që të lënë pa mend
» Interpretimi i Endrrave - nga Tanki

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: HaCkinG-
Kërce tek: