Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si te gjejme FTP account's

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Si te gjejme FTP account's   Wed Dec 16, 2009 6:16 am

Te nderuar vizitor te Fantazmat tk

Sot do te bej nje tutorial te vogel si te gjemje ftp accounts te disa websiteve te huaj.

Nevojiten:

Total Commander Password Recovery

Internet Browser (shfletus i internetit)

dhe nje FTP client.

Fillojm...

Ne google.com kerkojm:

intitle:index.of wcx_ftp.ini - ose

inurl:wcx_ftp.ini

Fajllat e gjetur ne google.com i shkarkojm.

Tash shkarkojm programin Total Commander Password Recovery qe mund ta shkarkoni ketu.

Tash ne programin qe sapo shkarkuam shkojm ne butonin From File dhe hapim filen e shkarkuar me heret qe kemi gjetur ne google

Tash do te shihni qe do tju parqiten ftp accountet ne ate file:____________________________________


Warning: include(include/ads.php) [function.include]: failed to open
stream: No such file or directory in
/hermes/bosweb/web003/b36/glo.tutorialeal/tutoriale/tutorialet/H4ck1ng&cr4ck1ng/2008/ftpaccounts1.php
on line 70

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'include/ads.php'
for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php-5.2.4/lib/php') in
/hermes/bosweb/web003/b36/glo.tutorialeal/tutoriale/tutorialet/H4ck1ng&cr4ck1ng/2008/ftpaccounts1.php
on line 70

Warning: include(include/footer.php) [function.include]: failed to open
stream: No such file or directory in
/hermes/bosweb/web003/b36/glo.tutorialeal/tutoriale/tutorialet/H4ck1ng&cr4ck1ng/2008/ftpaccounts1.php
on line 71

Warning: include() [function.include]: Failed opening
'include/footer.php' for inclusion
(include_path='.:/usr/local/lib/php-5.2.4/lib/php') in
/hermes/bosweb/web003/b36/glo.tutorialeal/tutoriale/tutorialet/H4ck1ng&cr4ck1ng/2008/ftpaccounts1.php
on line 7__________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Si te gjejme FTP account's
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Numri i juaj jetësor...
» Rruga e jetës
» A ju pëlqen Vetmia?
» Rite të fshehta

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: HaCkinG-
Kërce tek: