Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Dekodo Passworet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Dekodo Passworet   Wed Dec 16, 2009 6:15 am

Po e zeme se jeni te nje shok, dhe ai shkon deri ne WC ndersa ne messengerin e tij e ka te zgjedhur opsionin

"Dont forget me"(Remember my Password)"

Ne kete rast ti mund ti marresh passwordin vetem me perdorimin e nje programi te thjeshte.

Ky program quhe SC-PassUnleash dhe mund ta shkarkoni ketu .

Pasi qe shkarkoni kete program e instaloni dhe e hapni.

Tash do tju paraqitet nje figur si Agent.

Mbi te e mbani mausin e klikuar (si ne foton e meposhtme)Dhe pa e larguar doren nga mausi (do te paraqitet nje thjerrez pasi ta mbani mausin te klikuar) dhe e qoni deri

ne hapsiren e passwordit ne messenger qe eshte i shenuar me ylla (******) ky program do ta dekodon passwordin

dhe passwordi do te shfaqet ne program
__________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Dekodo Passworet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: HaCkinG-
Kërce tek: