Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 si me ja vjedh te dhenat nji webi qe doni me hacku

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: si me ja vjedh te dhenat nji webi qe doni me hacku   Wed Dec 16, 2009 6:07 am

shkon START-RUN-
RUN e shkrun NSLOOKUP click OK
dhe ju hapet dritarja CMD
mas pari e shkruni SERVER dhe web cili doni edhe click OK
pastaj SET TYPE=ANY dhe ENTER
pastaj LETS RECAP dhe Enter
për fund IN -LS -D webi qe doni dhe enter dhe i merrni informacijonet ci ju duhen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
si me ja vjedh te dhenat nji webi qe doni me hacku
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: HaCkinG-
Kërce tek: