Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Disa FTP password

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Disa FTP password   Wed Dec 16, 2009 5:55 am

[Q]
Server: RADIOCORP.RU
Login: vetrov
Password: a6734187

[Video!!!]
Server: 87.245.132.149
Login: http://pyku.net
Password: 123

[Radioimage]
Server: 78.107.32.243
Login: image
Password: a9563115

[Anons PIC]
Server: home.fnr.ru
Login: fnr
Password: n1KojAm5

[UPLIFTO]
Server: demo.uplifto.ru
Login: demo_uplifto
Password: demo_uplifto

[Èíòåðâüþ]
Server: radiofestival.ru
Login: webmaster
Password: 2Fr8Off112[Podst]
Server: 78.107.32.243
Login: pod
Password: max1005

[/]ftp://galloween.net]
Server: galloween.net
Login: temp@galloween.net
Password: temp935


te gjitha jan te bera nga une do te ket edhe shum tjera
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Disa FTP password
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Legjenda popullore te ndryshme...
» Bestytnite dhe ndikimi i tyre
» Disa paradokse
» Gjergj Kastrioti - Skënder Beu
» Rrezimi i Kullave Binjake nje mister...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: HaCkinG-
Kërce tek: