Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 HDD qe nuk puno behe te punoj perr 10 minuta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: HDD qe nuk puno behe te punoj perr 10 minuta   Sat Dec 05, 2009 2:41 am

HDD qe nuk puno behe te punoj perr 10 minuta
Me te shumtete hard disk drive (H
DD)
Nga perdorimi i shumte DIgjen Dhe nuk punojne me
Pra nuk bejn me dhe i hedhim poshte..
the humbim tetera archivat
Ok sot do tju Tregoj nje trick
Hiqeni HDD dhe vejeni ne nje plasmas ose ne nje cant
Prej plasmasi
mbylleni forte dhe futeni ne Figorifer ne grirrije
(Ati ku vejm mish ,Peshk )
Do ta leni per 1 dite teter
dhe pastaj
Veheni tek pc ati ku qe dhe dizni pc dhe beni back up
ato archiva qe donit
HDD do punoj vetem per 10 minuta

Metmira ;d;d;d
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
HDD qe nuk puno behe te punoj perr 10 minuta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: