Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si ta heqim Fjalkalimin e Harruar Ne PC

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Si ta heqim Fjalkalimin e Harruar Ne PC   Sat Dec 05, 2009 2:40 am

Po e shoh qe shum veta e keni ket problem
.. Me Windows XP shum leht kalon dmth ket problem .. Ndjeki udhezime qe
i jap tash edhe skeni me pas problem .. Smunet mos me bo pune se punon
edhe ne WindowsXP edhe Servis Pack1 edhe Service Pack2 se i kom provu
krejt .. . dmth veq nqs se bon mire ateher ski me pas problem ...

1. Hapi i pare Restarto Kompjuterin
2. Shtype F8 edhe selekto Safe Mode with Command Prompt
3.Masi te hapet shkruje net user
4. Pastaj te shfaqet emri i perdoruesit PSH ASTCREW .. dmth admini
5. Pastaj shkruje net user Astcrew (dmth qaty ku osht AstCrew shkruje userin e Adminit qe osht ne PC-n tone)
6.Masnej del Type a password for the user
7.Nqs don me i vendos fjalkalim te ri ateher vetem shkruje nqs zdon me i vanu vetem kliko Enter.
8.Restarto kompjuterin dhe hyn ne windows edhe ski me pas probleme

Metmira
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Si ta heqim Fjalkalimin e Harruar Ne PC
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si i keni mendimet, ashtu e keni edhe jetën!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: