Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Fike monitorin pas 1 kohe t'caktuar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Fike monitorin pas 1 kohe t'caktuar   Sat Dec 05, 2009 2:19 am

Per te fikur monitorin (ekranin e Kompjuterit) pas njefare kohe te
caktuar shkojme ne desktop dhe klikojme me te djathten e mausit dhe
klikojme Properties
shkojme te ScreeSaver dhe aty zgjedhim ne fund te tabeles POWEr
pasi klikojme na hapet nje tabele
tek TURN OFF MONITOR zgjedhim kohen pas sa min. duam ta fikim monitorin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Fike monitorin pas 1 kohe t'caktuar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: