Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Fito Para me Bloggin! (Sistem i Sigurt) 35$/Referal

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Fito Para me Bloggin! (Sistem i Sigurt) 35$/Referal   Sat Dec 05, 2009 2:11 am

Pra siq po e shihni ne baze te titullit deshta te ndaj me juve nje sistem i cili nuk eshte diqka i vjeter por eshte edhe I ri!

Sidoqofte per kete sistem eshte e sigurt pagesa 100% pasi që edhe vet e
kam pordorur para ca kohe kete sistem te fitimeve, por natyrisht e kam
pordorur ne menyre ilegale gje qe eshte shume e lodhshme pra duke u
bere referal i vetvetes.

Nese ju e pordorni kete sistem pakez ilegal e 90% legal athere do te
keni perfitime te mira dhe pagesa behet nepermes paypal, por nese e
pordorni 100% legal athere do te jete krejt Ok, do ta keni kryt rahat.

Hapat janë si 1-2-3 Suksese -:

Pra bëhet fjalë për:


Është nje sistem i cili ju paguan nëse referoni dikë në blogje apo nëse
vet shiqoni reklama për një kohë minimale prej 5 minutave.

Bëhuni referuesit e mij:
http://Cash.FreeCashTube.com/index.php?referral=2548
http://Apple.FreeCashTube.com/index.php?referral=10052

Apo thjeshtë Rejiistroni në Free Cash Tube

Tju ceki vetëm disa nga qmimet qe mund ti fitoni në këtë webfaqe
Fitoni iPod Shuffle me 1 Referim
Fitoni iPod Nano me 4 Referime
Fitoni iPod Touch me 7 Referime
Fitoni iPhone 3G me 16 Referime
Fitoni 300$ nga Paypal me 6 Referime

Unë tash u regjistrova prap në emër të webmasterkosova dhe zgjodha këtë paketën e 300$ nga Paypal.

E gjitha qka duhet të bëni është të bëni 6 Referime dhe të kërkoni pagesën tju bëhet me Paypal.

Këto të tjerat oferta si iPod, iPhone etj bëhet pasi të plotësoni numrin e referimeve të kërkoni tju dërgohet me postë.

Si të fitoni vetvetiu?
Pasi të regjistroheni do ta shihni menyn dhe në të është një rubrik ku
shkruan Complete Offers .. klikoni aty dhe më poshtë ju dalin Oferta të
ndryshme ku ju duhet ti klikoni dhe ti leni së paku hapur për 5 Minuta.


1 Shembull nga oferta e paraqitur tani:
Offer Value:
1/5 Credit

Credit Time Line:
Instant - 1 Day

Cost:
$29.00 + S&H

Country:
InternationalPra fitoni 1 Kredit në rast të klikimit të kësaj oferte dhe 29$ dollar,
oferta vlen në mbarë botën International pasi që ka oferta që vlen
vetëm për USA, England etj...

Për gjdo pyetje rreth kësaj kompanie apo për qfare do që keni të
paqartë më kontaktoni këtu dhe ju japi ndihmen time pasi që edhe vet e
kam pordorur për një kohë të shkurtër dhe deshta ta ndaj me ju.

E Shihni!! Në Webmaster Kosova kurr nuk do të mungojnë ofertat për
Webmasterat e tjërë Shqipëtar për mundësi të Përfitimit Online

Shpresoj se do të mbeteni të kënaqur,
Ju faleminderit.

Artikulli i marrur nga Webmaster-Ks.Com

Kodi:

http://www.webmaster-ks.com/fito-para-nga-interneti/461-fito-para-me-bloggin-sistem-i-sigurt-35-r
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Fito Para me Bloggin! (Sistem i Sigurt) 35$/Referal
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: