Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si te Crack-ojme Kaspersky per License te perjetshme

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Si te Crack-ojme Kaspersky per License te perjetshme   Sat Dec 05, 2009 2:11 am

Ketu do te ju jap nje mundesi per perdoruesit e Kasperskyt se si ta
perdorin ate pa perdorur nje license te belere dhe te shpenzojne para
kot .

1. Se pari shkoni ne Tray Icon dhe e ndalni mbrojtjen (Protection)

2. Pastaj e Shkarkoni kete Crack :

Kodi:

http://www.mediafire.com/?zm405mmt0nr

Pastaj shkoni sipas hapave te dhen ne kete tutorial.

a) Klikoni me te djathe ne Kaspersky Internet Security/Anti-Virus tray ikon dhe zgjedhni Opcionin Settings

b) Pastaj shkoni ne linkun e opcioneve dhe ja bani un-check Enable Self-Defense si ne foto :Ndaloni Self Defence te Kaspersky

c) Tani shkoni dhe e aktivizoni Windows Registry editor duke shkuar ne
RUN > dhe duke shkruajtur regedit (ma merr mendja se te gjithe gati
e dijne kete ).

d) Dhe gjene :

Kodi:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KasperskyLab\protected \AVP8\environment

Dhe selektoni ProductStatus ne anene e djathe te Panelit

f) NDryshoni key-value nga Relase ne BETA, mbyllne registry editor dhe aktivizoni prape self-defense ne Kaspersky .

g) Tani ristartojeni PC-n

h) Pasi ta ristartoni PC , klikone me te djathe ne Kaspersky tray icon
, dhe zgjedhne activate...nje opcion i ri do te paraqitet ne dialogun e
aktivizimit ne te cilen shkrun Activate BETA version dhe ate e klikoni
per te vatzhduar .i) Tani kyquni ne INternet dhe dhe do te paraqite mesazhi per aktivizim
te suskeseshem te BETA versonit . Kjo do te jet valide per 30 dite ,
por nese ju kalon ju prape do te keni mundesi te e beni te njejten
procedure . Dhe ta shfrytezoni si me pare pa pare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Si te Crack-ojme Kaspersky per License te perjetshme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: