Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Windows XP Admin Fjalëkalimet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Windows XP Admin Fjalëkalimet   Sat Dec 05, 2009 2:04 am

Burimi: Anticrack
Kjo punë me mëditje do të vendoset vetëm në qoftë se personi që e
zotëron makinë nuk ka asnjë program të zbulimit. Kjo është se si
funksionon: Kur ju ose dikush instalon Windows XP për herë të parë juaj
kërkohet të vënë në emrin e përdoruesit dhe deri në pesë të tjerë.
Tani, për të unknownst shumë njerëz të tjerë ky është i vetmi vend në
Windows XP fjalëkalimin që ju të mund të llogarisë default
Administrator diagnostike. Kjo do të thotë që të kalojë më nga
administratorët e llogarive në Windows XP ju duhet të bëni është të
sigurt boot mode duke shtypur F8 gjatë boot up dhe duke zgjedhur atë.
Hyni në Administrator llogarisë tuaj dhe do të krijojë ose të ndryshojë
fjalëkalimin aktual të llogarisë. Kjo punon vetëm në qoftë se
përdoruesi të setup specifikuar një fjalëkalim për të llogarisë
Administrator. Kjo për mua ka punuar në të dyja anët e Windows XP Home
dhe Pro.__________________
Kur Boi Hapa nuk kthehna Mbrapa kur boi konkurenc llamerat skain egzistenc .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Windows XP Admin Fjalëkalimet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: