Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Blloko faqet qe nuk deshironi t'i hapni.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Blloko faqet qe nuk deshironi t'i hapni.   Sat Dec 05, 2009 2:00 am

Ne kete tutorial,do te mesoni se si te bllokoni ato faqe qe nuk deshironi ti hapni,
Veprojme keshtu:

Hapim Local Disk C: shkojm Windows/System32/Drivers/Etc/Hosts dhe nese shfaqet se me qka deshirojme ta hapim,e hapim me NotePad

pastaj,per ta bllokuar ueb-faqen qe deshirojme e shkruajme
"127.0.0.2 www.faqjaqedonimeblloku.com " nën (per fundi )
127.0.0.1 localhost. ,
dhe shkojm file - save dhe provone se a po mundeni me hap ate faqe qe e keni bllokuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Blloko faqet qe nuk deshironi t'i hapni.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: