Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Trajnime ne shqip ( Projekti ECDL )

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Trajnime ne shqip ( Projekti ECDL )   Sat Dec 05, 2009 1:58 am

Trajnime ne shqip ( Projekti ECDL )European Computer Driving Licence [EDCL] Trajnime

Moduli 1: Bazat e teknologjisë informative (IT) .
Moduli 2: Shfrytëzimi i kompjuterit dhe menaxhimi i fajllave
Moduli 3: Përpunimi i teksteve
Moduli 4: Kalkulimi i tabelave
Moduli 5: Baza e të dhënave
Moduli 6: Prezantimet
Moduli 7: Interneti dhe komunikimi

Shkarko ne Format PDF
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Trajnime ne shqip ( Projekti ECDL )
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: