Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Ni kod te shkarkoni nga rapidshare pafund [100 % punon]

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Ni kod te shkarkoni nga rapidshare pafund [100 % punon]   Sat Dec 05, 2009 1:50 am

Mu me funksionoj shum mire per ju se di, provone ndoshta ja vlen...
Sherben per ti downlodu dy fajlla njani mas tjetrit, pra hjeken 15 minutat.

1.Kopjone dhe Ngjite kete kod:

@echo off
echo ipconfig /flushdns
ipconfig /flushdns
echo ipconfig /release
ipconfig /release
echo ipconfig /renew
ipconfig /renew

Ne cdo tekst editor p.sh: Notepad.
2.Ruani fajllin: rapidshare.de.bat
3.Cdo here kur te downlodoni nga rapidshare klikoni ne te.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Ni kod te shkarkoni nga rapidshare pafund [100 % punon]
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: