Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Hapja e Domain Legal

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Hapja e Domain Legal   Sat Dec 05, 2009 1:40 am

Nje Tutorial i vogel nga Nap Networks se si te hapen domaine falas ne register.com
Ky domain ju vlen per nje vit, dmth e shkruani emrin e kredit karteles
tuaj dhe te gjitha te dhenat tuajat dhe domaini do te kushtoj 0.00$
vitin e par, pas nje viti keni mundesi me anulu apo me vazhdu domainin
me pagese 13$
Shpresoj se do tju kryen pun!
Se pari shkojm ketu
Pastaj Ndjekim fotot ne vijim…
FOTO Nr 1 Shiko
2. Zgjidhni domainin qe deshironi!
Foto Nr 2 Shiko
Kliko Yes I am a Small Business Owner dhe pastaj Add To Cart.
FOTO Nr 3 Shiko

4. Aty ku shkruan Private Domain registry klikoni remove dhe qmimi i domain mbete 0.00$ pas ketij akti.
Foto Nr 4 Shiko
5. Klikoni Proceed to Checkout
Foto Nr 5 Shiko
6. Nese nuk keni llogari te hapur ne Register.com athere hapeni nje.
Foto Nr 6 Shiko
Mbusheni te dhenat qe kerkohen per hapjen e llogarise!
Foto Nr 7 Shiko
Shkruani te dhenat e Credit Cartes dhe U Kry, ja pafshit Hajrin Domainit!!!

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Hapja e Domain Legal
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: