Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Instalo xp për 10 min

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Instalo xp për 10 min   Sat Dec 05, 2009 1:37 am

Ne të gjithë e dimë se pas ngarkimit të file apo kopjimit fotografi nga
disk boot për hapësirë të përkohshme sistemit kërkon një reboot hera e
parë. Tani në qoftë se ne shtyp Shift + F10 atëhere menaxher detyrë do
të hapur dhe atje do të gjejmë se një proces është duke setup.exe emrin
Tani detyra jonë është që të bëjë prioritet i këtij procesi nga maxm drejtë klikuar mbi këtë.
Ne jemi bërë.
Gjej xp ur instaluar në 10 min me tolerancë 2 min.


Shko Tek Postimi.. Ketu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Instalo xp për 10 min
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: