Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Ndërro Wallpaper-in e Desktop me DeskSlide

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Ndërro Wallpaper-in e Desktop me DeskSlide   Sat Dec 05, 2009 1:35 am

Ndërro Wallpaper-in e Desktop me DeskSlide


Ju janë bërë bajat Wallpaperet e njejte ne desktop?
Bëfshi qejf, duke u ndërruar automatikisht përmes "
DeskSlide".

Së pari duhët të shkarkoni programin e quajtur "
DeskSlide"

Pasi t'a keni instaluar dhe startuar DeskSlide, do ju shfaqet nje dritare konfigurimi, kliko "Next" për të vazhduar.Më pas do ju shfaqët dritarja ku mund të shtoni Wallpaper-et qe
deshironi, ose edhe t'i largoni kliko plusin (+) për të shtuar një
folder, ndërsa minusin (-) për të larguar një.Ky është një shembull pasi t'i kesh listuar fotot dhe klikuar ApplyMë pas keni mundesine per te zgjedhur se si te paraqiten fotot me te
vogla se Monitori, dmth Auto Fit është me e preferuara,por provoni dhe
te tjerat.Cakto kohen per sa kohe te nderrohet WallpaperKliko "Finish" për të perfunduar konfigurimin.Pasi te perfundosh konfigurimin, jeni te mundesuar te menaxhoni fotot qe jane tani per tani, cila duhet te paraqitet me pas etj.Shpresoj te ju pelqeje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Ndërro Wallpaper-in e Desktop me DeskSlide
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: