Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si te hackojm Myspace accounta work 100 %

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Si te hackojm Myspace accounta work 100 %   Sat Dec 05, 2009 1:33 am

SI TË hackojm MySpace - mënyra më e lehtë përMënyra më e lehtë për të hackojm Myspace është duke përdorur një
keylogger (spiun Software). Nuk ka rëndësi nëse nuk keni qasje fizike
në shënjestër kompjuter. Piraterie Myspace cakewalk bëhet vetëm nëse ju
përdorni keylogger pasi ajo nuk ka nevojë për ndonjë njohuri teknike.
Kush ka një njohuri themelore e kompjuterave mund të përdorin
keyloggers.

------ Çfarë është një keylogger?

Një keylogger është një program i vogël që monitoron çdo keystroke që
një përdorues të llojeve të veçanta të një kompjuter të tastierës. Një
keylogger është quajtur edhe si një spiun software spiun ose program.

1. Ku është keylogger program në dispozicion?

Nuk ekziston e keyloggers tonë në internet, por shumica e tyre janë të
padobishme dhe nuk dal që të jetë efektive. Por me përvojë tim unë
rekomandoj të mëposhtme keylogger si më e mirë për të hackojm Myspce që
nga ajo mbështet të largët instalimin.

SniperSpy

2. Si për të instaluar një keylogger?

Keyloggers mund të instalohet vetëm si çdo program tjetër. Në kohën e
instalimit, ju keni nevojë për të vendosur dhe fjalëkalimin tuaj sekret
hotkey kombinim, të pa zhdukshme e keylogger programit sa herë që është
e nevojshme. Kjo është për shkak se, pas instalimit të keylogger bëhet
krejtësisht i padukshëm dhe të fillojnë të vrapojnë në sfond. Për shkak
të sjelljes është vjedhje e viktimės kurrë nuk mund ta kuptojnë se në
lidhje me praninë e keylogger software të tij / saj kompjuter.

5. Unë nuk kam qasje fizike në shënjestër kompjuter, mund të përdorni Sniperspy ende?

Nuk ka rëndësi nëse nuk keni qasje fizike në kompjuterin e viktimës. Sepse ofron Sniper sPy Remote Instalimi Feature. Pra, ju mund të bëj faull Myspace remotely instalimit të keylogger në shënjestër PC.

Ju mund të bashkëngjitni keylogger me ndonjë fotografi të tilla si
imazh, MS Excel file ose programe të tjera dhe dërgoni në viktimės anë
të e-mailit. Kur viktima i shkon fotografi, e ajo do të merrni
automatikisht instalohet pa njohuritë e tij dhe të fillojnë
regjistrimin e tij në çdo aktivitet kompjuter. Të logs përmbajnë këto
aktivitete janë dërguar me nga keylogger software anë të e-mailit ose
FTP.


5. Si mund të bëj faull Myspace keylogger një llogari?

Ju mund të përdorni hackojm Myspace keylogger si vijon: Ju instaloni
keylogger në një Remote PC (ose në PC tuaj lokale). Viktima nuk ka
dijeni të pranisë së tij të keylogger në kompjuter. Si zakonisht, ai
shkrimet e tij në Myspace llogari Myspace nga shtypja e përdoruesit dhe
fjalë-kalimin. Këto detaje janë të regjistruar dhe për të dërguar tuaj
Sniperspy llogari. Ju mund të hyni brënda për të Sniperspy llogarinë
tuaj për të parë password. Tani ju keni sukses të hacked Myspace
llogari.

Në rast nëse instaloni keylogger në PC tuaj lokale, ju mund të marrin
të regjistruar Myspace fjalëkalimin vetëm nga unhiding e keylogger
program.


nuk lejohet kopijimi i tutorialit pa lejen time , 100 % nga une ok
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Si te hackojm Myspace accounta work 100 %
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: