Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si te logohemi ne pop3 duke perdorur Browserin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Si te logohemi ne pop3 duke perdorur Browserin   Sat Dec 05, 2009 1:30 am

Emri i tutoriait: Si te logohemi ne pop3 duke perdorur Browserin
#########################

Se Pari Hapim Browserin Tone dhe ne te shkruajme kete:


Kodi:

telnet://pop3-serveri-juaj.com:porti#

Pastaj Do na hapet Nje Dritare e re, kjo eshte TELNET

Tash e gjitha qe duhet te bejme eshte te logohemi ne kete menyre:

USER useri juaj
PASS passi juaj

Shpresoj se keni kuptu!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Si te logohemi ne pop3 duke perdorur Browserin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Coca-Cola

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: