Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Fitoni trafik nga faqet W4rez [Per fillestaret]

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Fitoni trafik nga faqet W4rez [Per fillestaret]   Sat Dec 05, 2009 1:29 am

Emri i tutorialit: Bëj vizitore nga faqet Warez

Pershendetje
Ne kete mesim do ju tregoj si te fitoni vizitore nga faqet warez
Hapi i pare qe duhet te bejme eshte te gjejm ddl faqe
Ketu do ti postoj disa qe sjellin me se shumti vizitore

Kodi:

1. http://katz.cd/


Kodi:

2. http://phazeddl.com/

Ju sugjeroj te mos humbni kohe me tjera ddl se hargjoni kohen kot dhe nuk fitoni asgje

Pra te vazhdojme
Hapi 1: Futu ne whitelist te ketyre DDL-ve

Se pari futni ne nje pjese te faqes tuaj butonin e ketyre dy faqeve psh. ne footer
Butoni i Katz

Kodi:

<!-- start katz.cd code -->
<a href="http://katz.cd/" target="_blank"><b><img src="http://i41.tinypic.com/2ag6wax.gif" title=" Katz Downloads - http://katz.cd/ " alt="Rapidshare Downloads" width="88" height="31" border="0" /></b></a>
<!-- end katz.cd code -->

Butoni i Phazeddl
Ktu i gjen
Kodi:

http://www.phazeddl.com/linkus.php

Tash kerko per te hyre ne whitelist
Phazeddl:
Kodi:

http://www.gotphaze.com/contact.php

tek subject zgjedhni whitelist ndersa tek permbajtja
shkruani diqka si Hi my site is site.com and i want to enter in your whitelist regards John Smith(Emri juaj ketu)
dhe do ju kthejne pergjigje maksimumi pas 3-4 dite

Katz: Per te hyre ne whitelist te katz fillimisht fillo bej ca submite te
Kodi:

http://katz.cd/submit.php

dhe pastaj dergo
mesazh ne
Kodi:

staff@katz.to

ngjashem si mesazhi tek phazeddl

Hapi 2: Si te besh submite
Submitet tek katz behen tek linku katz.cd/submit.php
Submitet tek phazeddl behen tek linku phazeddl.com/submit.php


Tek Katz mund te beni 40 Submite cdo 24h
ndersa tek Phazeddl 30 submite cdo 10h


Ekzistojne disa rregulla per submite te shkarkimeve te cilat mund ti gjeni ketu

Kodi:

http://www.katzforums.com/showthread.php?t=9905

por un do mundohem qe te ju tregoj me shkurt

-Aplikacionet apo programet e ndryshme:
Tek aplikacionet duhet te shkruani emrin e programit dhe verzionin dhe nese ke edhe numrin e BUILD
psh.
Registry Cleaner 3.6.5

-Lojrat:

Lojrat per PC duhet te shenoni vetem emrin
psh :
Metal Gear Solid
Lojrat per konzola tjera duhet shenuar emri si dhe emri i konzoles ne kllapa
psh :
Half Life 2: Episode Two (xbox 360)

-Filmat

Filmave duhet shenuar vetem emri si dhe viti i prodhimit
psh:
Terminator Salvation (2009)

Pasi te perfundoni keto vetem pritni deri sa te behen Update KATZ dhe PHAZEDDL dhe do merrni minimumi 2000 unik
ne dite por nese keni fat submitet tuaja te rrijne ne faqe te pare gjithe diten mund te merrni me dhjetra mijera
vizitore unik qe me ka ndodhur personalishtShpresoj te ju kem ndihmuar Per cdo pyetje ketu jam

Tutoriali i Ardhshem : Si te gjeneroni deri 20$ ne dite nga ky trafi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Fitoni trafik nga faqet W4rez [Per fillestaret]
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: