Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Windows Live MSN 8.1 FIX

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Windows Live MSN 8.1 FIX   Sat Dec 05, 2009 1:28 am

Sot e Pash qe edhe Windows Live MSN Dmth eshte vjeteru edhe ka dal pi perdorimit nga Microsofti
Prandaj edhe kur don ta hapesh at te thot se duhet te besh update apo ta marresh versionin e ri te MSN
Por edhe ky sikur MSN 7.5 ka te njejten zgjidhje:
1.Shkojm mbi Shortcutin e Windows LIve msn edhe klikojm me te djathten
2. shkojm PRoperties
3. Pastaj ne Menu Barin zgjedhin tabin Combatibility
4. dhe Bejm TIk(V) Run this program in compatibility mode FOR zgjedhin Windows 2000
5.Mbyillim duke klikuar ok ,
6. Hapim tani MSN presim deri sa te ndryshon edhe e shofmi qe tash ka me na bo ...
Ndoshta shumica e din por ka qe sot kan mbet pa msn duke prit mos po ndreqet apo e kan Downloaduar edhe versionin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Windows Live MSN 8.1 FIX
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: