Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Ndërroni ikonin e gjuhës në taskbar me tastaturë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Ndërroni ikonin e gjuhës në taskbar me tastaturë   Sat Dec 05, 2009 1:28 am

Duhet të keni së paku dy gjuhë apo më shumë...


Atëherë shiqoni tek language bar


Dhe shtypni tastierët ALT+Shift në të njejten kohë
Shiqoni edhe një herë dhe do të vëreni se është ndërruar gjuha


!!...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Ndërroni ikonin e gjuhës në taskbar me tastaturë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: