Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Microsoft Visual C# 2008

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Microsoft Visual C# 2008   Sat Dec 05, 2009 1:16 am

Pershendetje, ja ku e keni VISUAL C# 2008

Ky program i ka 2.55 MB dhe na mundeson qe ti shkarkojme pastaj komplet sourcet siq jane: Net Framework 3.5, platforma SDK, librarite, etj....

URL1
http://download.microsoft.com/downlo...e/vcssetup.exe
URL2
http://rapidshare.de/files/39888901/vcssetup.exe.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Microsoft Visual C# 2008
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kriza Ekonomike
» Angli - UFO
» Horoskopi i luleve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Gjuhe Programuese-
Kërce tek: