Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 hacko servera te cs 1.6

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: hacko servera te cs 1.6   Fri Dec 04, 2009 1:11 pm

Se pari e Downloadojm Kete :


Kodi:
http://www.mediafire.com/?djjru020qdcPastaj : e Extraktoni qet Program dhe Fajllin .exe e qoni ne C:\ , pasi e keni vendosur ne C:\ , shkojm START > RUN > CMD : tani hapet nje katror i zi p.sh. C:\Documents and Settings\Username>C:\CsDos xx.xx.xxx:xxxxx
Kjo xx eshte shembull se ku duhet shkruar IP-ja e Serverit pasi e keni shenuar Ip-ne shkojm EnteR . Pasi ja ke fut EnteR , Do lidhet ne drejt per drejt ne server duke bere Pingun 50,000, duke pa mundesuar levizjen e lojtareve si pasoj e atakimit te dosit ne server...

WARNING : Serveri Nuk Duhet Te Jete i Siguruar me "HLshield"!

Mos Harro FLM , Tung KLM n' KLM
anili34 nuk është në linjë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
hacko servera te cs 1.6
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: