Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Krijoni Faqen Startuese Me Emrin Tuaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Krijoni Faqen Startuese Me Emrin Tuaj   Fri Dec 04, 2009 1:08 pm

Krijojeni faqen startuese te kompjutrit tuaj si te keni deshire,ne vend te gooles ose dickaje tjeter vini emrin tuaj apo si te keni deshire mjafton te klikoni linkun dhe gjthcka flet vete.

Kodi:

http://funnylogo.info/create.asp
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Krijoni Faqen Startuese Me Emrin Tuaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: