Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 msn update

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: msn update   Fri Dec 04, 2009 1:00 pm

ata qe perdorin wlm 8.5 gjat hapjes se emailit ju shfaqet problemi Update qe dmth me bo update ne 9.0, andaj, per te zgjidh ket problem duhet te shkojm, tek windows live messenger me tastin e djatht > properties > compatbility > Windows 2000 e ndryshojm ne Windows 98 / Windows Me. Dhe me kete opcion na ban edhe kamera, edhe messengeri.

nese e bojm compatbility ne 2000 at'her kamera nuk punon..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
msn update
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: