Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Ndrysho Logon Wallpaper

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Ndrysho Logon Wallpaper   Fri Dec 04, 2009 12:59 pm

ndryshimi i logon wallpaper-it

Shfletojm:

HKEY USERS\ .DEFAULT\Control Panel\Desktop

2) Klikojm 2 her ne wallpaper, Value shenojm pathin e sakt te fotos, duhet me qen bmp dhe te jet ne C:/Windows/example.bmp

3) per mu kan foto tile "TileWallPaper" ne 1

4) per mu kan foto Stretch "WallPaperStyle" ne 2
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Ndrysho Logon Wallpaper
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: