Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.


ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si te shikojme a eshte CC Valide!!!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Si te shikojme a eshte CC Valide!!!   Fri Dec 04, 2009 12:57 pm

Verejte:
Mos perdorni programe sikur: CC Checker v.2.1 sepse t'gjitha ju vjedhin cc e juaja

Se pari ne duhet te gjejme nje faqe per donacion!!!
( Perdorni google: intitleonate us )
Nje te tille e kam gjetur ketu poshte!
Kodi:

https://donation.hidaya.org/donation.aspx

Shkojme...
Keto checkboxat nuk i prekim, ndera te Amount US$ e shkruajme kredin se sa PARA duhet ti bejm donate
Une zakonisht perdori 1
Tash do na qet 2 BUTONA:

Donate Online By Check
Donate Online By Credit Card

Klikojme ne Donate Online By Credit Card dhe ketu ju duhet te jepni disa t'dhena

KUJDES: Shkruani t'gjitha t'sakta

Nese ju qet ndonje error, atehere cc-ja nuk eshte VALIDE, nese nuk qet error cc-ja eshte VALIDE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Si te shikojme a eshte CC Valide!!!
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hena nje satelit artificial ! ? Ne se eshte keshtu,kush e 'parkoi'atje.?
» Ngrohja globale eshte nje genjeshter
» Kush eshte me i forte ai qe...?!
» Çfare eshte nje mendje e hapur?
» Illuminati! Cfare eshte dhe nga kush eshte krijuar? Cfare parashikon te bej?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: