Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si ta ndreqim msn, qe e kan bllokuar me Cod..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Si ta ndreqim msn, qe e kan bllokuar me Cod..   Fri Dec 04, 2009 12:54 pm

Si ta ndreqim msn, qe e kan bllokuar me Cod..

--------------------------------------------------------------------------------

Si ta ndreqim msn, qe e kan bllokuar me Cod..
Nese, mashtroheni dhe e vendosni ket kod ne under nick te msn:
Kodi: n—a_A—ay±m—aACac±Ca?±Ca§AaCaC±OCa—±Ca§±Car?AC a+NC aLaCa
Disa te thojn se te del muzika ne undernick, disa thojn se te dalin ngjyra te mira, e keto jan krejt rrena mashtrime. e nese ndodh e pranon ti ket pra e vendos ket kod ne undernick, atehere msn-ja jote ne pc tonde ne shpi, nuk do te qilet po nese je ne net caffe, vetem e ristarton dhe kryhet problemi, se e kan deepfreez. Si te ndreqem ne shpi shikoni... hyni ketu:
Kodi: C/Documents and Settings/Emri i Userit/ApplicationData/Microsoft/MSN Messenger
Tash shkojm: Tools>Folder options>View>Show hidden files and folders ON i lejon me i pa folderat e fsheheur,
dhe klikon OK dhe ne at folder te paraqiten disa foldera me numra, e ju krejt ato foldera i fshini Delete, dhe pastaj provoni me hi ne msn ( dhe ju ben 100%)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Si ta ndreqim msn, qe e kan bllokuar me Cod..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Burgu - Realiteti ku jetojmë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: