Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 texte per kenge

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: texte per kenge   Fri Dec 04, 2009 12:54 pm

Kjo tuto eshte menyra me e mire dhe me e thjeshta per te gjetu tekste kengesh ne google.com


(Zakonisht gjen vetem tekste te huaja)

1. Shkruaj emrin e kenges
2. Hapersire (Space)
3. shkruaj fjalen lyrics

say thanks i you like my post
b13 nuk është në linjë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
texte per kenge
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Paganizmi te Shqiptarët
» Këngë tradicionale irishe (irlandeze)
» Paganizmi shqiptar
» Feja e shqiptarit - Shqiptaria

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: