Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Fito certifikate online nga USA (USIP)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Fito certifikate online nga USA (USIP)   Fri Dec 04, 2009 12:51 pm

Ketu e keni tutorialin se si mund te fitoni nje certifikate nga United States Institute of Peace (instituti i paqes se shteteve te bashkuara) kete tutorial ka kohe qe e kam punuar, shume persona qe kan perfunduar kete test iu kan ardhur certifikatat nga USA (certifikata sherben nese aplikoni ne nje vend pune, ku spaku tregon qe ke njohje te gjuhes angleze). Ka sigurisht dhe ne kete forum nga ata persona qe kan fituar kete certifikate me heret (khg forum)

Brenda i keni pergjigjejet dhe Online nga faqja zyrtare mundeni me apliku dhe me e fitu certifikaten e pastaj do iu vjen ne adres ne shtepi tuajen permes postes !

Te gjitha i keni brenda nuk ka nevoje per ndonje fjale shtes,
nese keni ndonje problem shkruani ketu
ndersa per ndihme mund t'iu ndihmoi edhe ne MSN nese jam i lire Nisi_er@hotmail.com

Download :
Cito:
http://www.freewebtown.com/sg1sg1/Tutorials/USIP.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Fito certifikate online nga USA (USIP)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Letrat (Tarot)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: