Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si te shkarkojme filma FREE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Si te shkarkojme filma FREE   Fri Dec 04, 2009 12:48 pm

Si fillim duhet te kesh te instaluar ne sistem "Internet downloader menager". N.q.s s'e keni mund ta shkarkoni ketu: http://www.internetdownloadmanager.com/idman518.exe.(vetem per firefox dhe explorer) Me pas duhet te gjeni WEB te cilat kan filma si pershembull: http://www.tillsunrise.com/ ose http://mosfli.com Kur te hapi nje film do j'u dali nje Pop-UP qe thot "Download this video now" klikoni aty dhe me pas SAVE.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Si te shkarkojme filma FREE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Midis Reales dhe Imagjinares
» Njeriu - Ujk
» Makthet e natës
» Vampirët
» A deshironi te kishit nje takim me Alien

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: