Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si me e bo Rjetin Automatic ne IpKO PTK ose naj kund tjeter ;)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Si me e bo Rjetin Automatic ne IpKO PTK ose naj kund tjeter ;)   Fri Dec 04, 2009 12:43 pm

Titulli: Si me e bo Rjetin Automatic ne IpKO PTK ose naj kund tjeter
--------------------------------------------------------------------------------

Shko kshtut > e mer at iconen PTKADSL > shkon nestart > progerams> Startup edhe me te djashten Open edhe at iconen bonja copy paste te starttup pastaj shko ne my network places aty te network tasks ajo qe eshte e kalter si menu shko View network connections te ajo icona ptkadsl shko me te djashten properties te opcions te Dialling Options qe jan si tick Si shej kshtut √ ti hekja krejtve kto shenjat √ edhe ok edhe restaroje pc edhe dheze prap dhe do ta shohesh se do te konektohet atomatic interneti Kjo Vlen edhe per ata qe e kan me ipko klm tuto by NoIsY don't forgoted to say thanks
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Si me e bo Rjetin Automatic ne IpKO PTK ose naj kund tjeter ;)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» A ekziston qytetërimi në Mars?
» Sakramenti
» Një tjetër civilizim në thellësi të Tokës …
» Sekretet e bankave
» NASA: Shumë afër zbulimit të një Toke tjetër

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: