Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si te krijojme nje SETUP qe na instalon te gjitha aplikacionet e nevojshme !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Si te krijojme nje SETUP qe na instalon te gjitha aplikacionet e nevojshme !   Fri Dec 04, 2009 12:37 pm

Kodi:

----------------------------------------------------
----------------------------------------------------
Author : CrackDB

Web : Just for the Best albanian warez community aw-network.info
----------------------------------------------------
----------------------------------------------------

Te ju jap nje shpejgim se qka eshte kjo

Ky tutorial sherben per krijimin e nje setup-i te vetem qe instalon disa programe menjeher ,cilat deshirojme ne pra .Pra tutoriali sillet rreth nje website qe mundeson krijimin e nje setupi qe instalon koxha do programe , qe mund ti zgjedhim nga lista , qe eshte e pranishme aty ne web

1.Hapi i pare qe duhet shkuar ne kete URL:
Kodi:

http://ninite.com/

2.Pastaj beni perzgjedhjen e programe qe doni me i instalu me ane te nje setup-i.Vetem vendosni nga nje TICKPastaj shkoni ne Get installer aty ne fund ku shkruan
DHe e downloadoni setup-in .

Pastaj ku e keni rujt shkoni , dhe e klikoni 2 here , per ta aktivizu dhe ,atomatikisht do te instalohen ,pra se pari downloadohen aplikacionet dhe pastaj radhazi do te instalohen

Kjo eshte e nevojshme psh kur ta formatoni PC , nese nuk i keni te gjihta setupet e rujtuna ne PC , e ruani vetem kete , dhe qdohere kyqeni ne rrjet pas formatizmit dhe prisni deri sa te kryhet instalimi i te gjihte aplikacioneve .D

Falemnderit per LExim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Si te krijojme nje SETUP qe na instalon te gjitha aplikacionet e nevojshme !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Numri 19

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: