Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Krijimi apo Instalimi i Conter Serverit në OS Win XP

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Krijimi apo Instalimi i Conter Serverit në OS Win XP   Fri Dec 04, 2009 12:34 pm

Ketu e keni nje tuto ne .txt qe tregon se si me kriju nje server per conter pra ne windows xp apo mund ta perdoresh kete edhe per te instaluar nje conter strike server edhe ne VPS veq qe ne vps duhet perdorur disa tjera komanda pra kjo tuto eshte per te instaluar cs server ne Windows XP e jo ne Linux apo ne ndonje tjeter sistem operativ !

Ketu e keni tutorialin e shkruajtur nga une disa vite me pare qe e kam krijuar vet dhe ende eshte metoda e njejt !

Shikoe:
Kodi:

http://www.freewebtown.com/sg1sg1/In...20Win%20XP.txt

__________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Krijimi apo Instalimi i Conter Serverit në OS Win XP
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Krijimi i qytetërimeve
» Universi - Krijimi i Gjithesise
» Hena nje satelit artificial ! ? Ne se eshte keshtu,kush e 'parkoi'atje.?
» Ferri dhe Parajsa
» Mitet e Krijimit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: