Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si me jav hek shigjeten e vogel shortcut-ave ?!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Si me jav hek shigjeten e vogel shortcut-ave ?!   Fri Dec 04, 2009 12:33 pm

Si Me Jav Hjek Shigjeten E vogel Shortcuta've

shkojm
Start RUN tani regedit
ne regedit shko
HKEY_CLASSES_ROOT
pasi ta hap kete e lyp fajllin me emer
lnkfile
e hap ket fajll edhe ne anen e djatht shkon e fshin
fajllin me emer "IsSHortcut"
pastaj e lyp fajllin me emer piffile ne te njejten direktori
shko edhe aty e fshin fajllin me emer "IsSHortcut"
dhe pas ristartimit te PC-s do te hiqen shigjetat e vogla te ikonave
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Si me jav hek shigjeten e vogel shortcut-ave ?!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Truri
» Paraja, 'djalli' i ardhur nga barku i Tokes!
» Yjet, Yjesitë dhe Zodiaku

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: