Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Fol free 100% sigurt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Fol free 100% sigurt   Fri Dec 04, 2009 12:32 pm

Folni pa pare ne Tel Fiks ne Amerik, Gjermani
ne keto dy shtete jom i sigurt 100% se bon se vet e perdori
po ndoshta bon edhe me naj shtet tjeter
Qfar duhet te keni :::
1..NJe telefon Fiks..
2..Lidhja ne interent
3..Magic Jack

Per me ble ket Jack Magic ne KS esht veshtir me gjet une niher e kom pas ble ne
BENAF ne Ferizaj (Benafin e Vjeter)pastaj ky mu pat prish dhe e ma
kan pru prej Amerikes te afermit e mi..
po ket mundeni edhe me porosit ne BONSTILL ku punojn kta te hujt qe esht ne SEJEV
qmimi per ket Magic Jack sillet rreth 50 Euro

Per me Fol me keta duhet ta ken te dy personat qa folin

100% punon free fol sadush .,,.,.,.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Fol free 100% sigurt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Midis Reales dhe Imagjinares
» Misteret e vrasjeve të yjeve të Hip Pop-it

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: